Kalendarium Targów

Archiwum

Z przyjemnością informujemy, że dołączyliśmy do grona wystawców na międzynarodowych targach Retail Design Expo, które odbędą się w Londynie (centrum targowe Olympia) w dniach 08-09.05.2017.

Retail Design Expo to wiodąca impreza targowa w Europie podczas której prezentowane są najnowsze rozwiązania w takich obszarach jak retail design, marketing, visual merchandising oraz shopfitting. Działalność naszej spółki jest nierozłącznie związana z powyższymi zagadnieniami i już od ponad 15 lat oferujemy innowacyjne rozwiązania meblowe dedykowane do przestrzeni komercyjnych. Dzięki unikatowemu design'owi oraz wieloletniemu doświadczeniu potrafimy nadawać naszym produktom wartość dodaną, którą jest wzrost sprzedaży naszych klientów.

Przyjdź i przekonaj się sam co możemy dla Ciebie zrobić!

Centrum targowe Olympia, Numer stoiska P14

Mamy przyjemność zaprosić Państwa do udziału w międzynarodowych targach EuroShop 2017, których najbliższa edycja odbędzie się w Düsseldorfie (Niemcy) w dniach 05.03.2017 – 09.03.2017.

Jest to szczególna okazja do zapoznania się z nowościami w zakresie wyposażania i organizacji powierzchni sklepowych. Targi EuroShop są najbardziej prestiżową imprezą w branży Retail i organizowane są co 3 lata począwszy od 1966 roku. Podczas tegorocznej edycji targów zaprezentujemy Państwu najnowsze trendy w zabudowach meblowych dedykowanych do szeroko pojętego sektora sprzedaży detalicznej oraz różnorodnych możliwości efektywnej prezentacji produktów przy zastosowaniu naszych innowacyjnych standów sklepowych.

Serdecznie zapraszamy!

Hala 13 stoisko D51

Serdecznie zapraszamy do odwiedzenia naszego stoiska podczas Międzynarodowych Targów ISM 2017, które odbędą się w Kolonii (Niemcy) w dniach: 29.01.2017 - 01.02.2017r.

ISM to największa i najbardziej prestiżowa impreza targowa w branży słodyczy na świecie. Podczas nadchodzących targów 2017 pragniemy Państwu zaprezentować przykładowe zabudowy meblowe, których zastosowanie pozwala na stworzenie niepowtarzalnego i magicznego charakteru w Państwa wnętrzu. Nieodzownym elementem naszych rozwiązań meblowych dedykowanych do branży słodyczy 
są także różnorodne systemy Pick&Mix, które również zaprezentujemy podczas nadchodzących targów.

Do zobaczenia w Kolonii!

Hala 11.1 Alejka C, numer stoiska 011